click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
Your search results

O Panamie

Panama: dużo więcej niż kanał

Panama jest światowej sławy jego 48-kilometrowy kanał, który łączy Ocean Spokojny z Oceanem Atlantyckim. Każdego roku ponad milion osób odwiedza kanał i są w stanie świadkami tego cud inżynierii w pracy. Panama jest bardzo dumny wobec mieć ten wspaniały utworzenie działanie 365 czasy w rok, umożliwiający ten wiaty ‘ ładunek zostać wysłał skutecznie i kasa wobec nowy przeznaczenie.

3 000 000 lat temu Przesmyk Panamski wyszedł z morza i zmienił świat na zawsze. Dzieliła ocean i dołączyła do dwóch kontynentów razem, wyzwalając jedną z najważniejszych wydarzeń ewolucji naturalnej w historii świata. Dzisiaj ten wąski most lądowy w Ameryce Środkowej jest domem dla więcej gatunków ptaków i drzew niż w całej Ameryce Północnej. Zapraszamy do odkrywania pięknych krajobrazów, bogatej kultury i niekończącej się działalności turystycznej, tuż przy wyciągnięcie ręki.

Niektóre z tych działań obejmują lasy deszczowe wycieczki, surfing, nurkowanie, nurkowanie, Turystyka, Camping, obserwowanie ptaków, spływy pontonem, zip-line wycieczki i wiele innych. W Panama City, można cieszyć się światowej klasy restauracje, życie nocne, kasyna i zakupy! Panama przyciąga jedne z najbardziej znanych marek na świecie, aby założyć sklep tutaj, w tym Gucci, Prada, Cartier, Hermes, Nike, Ralph Lauren, Michael Kors, Carolina Hererra, Chanel i wiele innych. Turyści z całego świata przyjeżdżają do Panamy i doświadczenie nowoczesne, piękne miasto z wszystkich udogodnień można oczekiwać od światowej sławy centrum biznesu i turystyki.

Compare Listings